+90 212 474 87 48

Synthene

1958 yılından kurulan ve çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme
formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Synthene

1958 yılından kurulan ve çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir. Synthene Kimya mühendisi V. Sehnal tarafından kurulmuştur. Özellikle çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiştir. Böylelikle, Avrupa’daki ilk ve lider şirketlerden biridir. Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir. Özellikle, her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir.

Öncelikle, Vacuum Casting (Silikon kalıplama), hızlı prototipleme ve az sayılı teknik parça üretimi içindir. PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri termo-plastikleri simüle eden poliüretan reçinelerdir. Ayrıca, kendinden sönme özellikli (UL94, V5, FAR25), UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli, şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu reçine sistemleri geliştirmektedir. Aynı zamanda tüm testleri tamamlanmış ve ayrıca sertifikalandırılmıştır. Bu nedenle konusunda lider olmuştur. Her şeyden önce, Synthene uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için destek sağlar. Bu nedenle, deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Ayrıca, Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti eder.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

ebalta Kunststoff GmbH

Almanya’nın Nürnberg şehrinde bulunan, yüksek teknolojiler ile donatılmış ve karbon nört sertifikalıdır. Üstün Alman teknoloji ile geliştirilen yüksek performans mühendislik reçine sistemlerimizi %100 kaliteyi sorumlu bir şekilde sunmak için üretim tesislerine sürekli yatırım yapıyoruz.

signature
Volkan Çelik
EPOKS, Kurucu Ortak