+90 212 474 87 48

ALWA Technische Produkte

ALWA, sektörde 26 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına
yönelik çözümler sunan EPOKS Kimyevi Ürünler şirketinin temsilciliği ile Türkiye’de.

ALWA Technische Produkte für Kunststoffverarbeitung,
Modell- und Formbau GmbH

ALWA’nın 30 yıllık deneyim ve tecrübesi, Türkiye’de EPOKS Kimyevi Ürünler ile birleşti.

ALWA, sektörde 26 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan EPOKS Kimyevi Ürünler şirketinin temsilciliği ile Türkiye’de. ALWA, 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip bir aile şirketidir. Başarılı AR-GE projeleri ile sentetik reçine sistemleri üretimine odaklanmıştır. ALWA, ikinci kuşak hissedarları Dr. Nadin Dirkmorfeld ve Bernd Dirkmorfeld tarafından yönetilmektedir.

Model ve kalıp yapımı için sentetik reçine sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzman olan ALWA, özel dolgu karışımları ile birlikte, termoplastik ve duroplastik, birçok kalıp yapım alanında ve seramik endüstrisinde kullanılan kullanıcı dostu sistemler geliştirilir.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

ALWA

ALWA'nın başarısı, güven ve güven ortamında hem geleneğe hem de işbirliğine dayanmaktadır. İlkelerimiz güvenilirlik ve ortaklığa dayalı işbirliğidir. Yüksek kaliteli ürünlerimizin piyasaya başarılı bir şekilde sunulması, güçlü tedarikçileri ve tabii ki tüm çalışanlarımızın tam bağlılığını gerektirir.

signature
Dr. Nadin Sabrina Dirkmorfeld
ALWA, Managing Board