+90 212 474 87 48

EPOKS Kimyevi Ürünler

Dünya lideri şirketlerin, laboratuvar testlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmış, yüksek performanslı
poliüretan, epoksi ve mühendislik reçine sistemlerini sunar.

Çözüm Ortağınız

EPOKS Kimyevi Ürünler; dünyada lider konumda olan markaların yüksek performanslı mühendislik reçinelerini Türk Sanayisine ulaştırmak ve müşterilerinin katma değerli projelerine çözüm yaratmak için 2008 tarihinde kurulmuştur.

Farklı endüstrilerin kalıplama, modelleme, endüstriyel tasarım, kompozit, prototipleme ve az sayılı seri üretim yöntemlerine çözümler sunarak, laboratuvar testleri tamamlanmış ve sertifikalandırılmış fotopolimer, poliüretan ve epoksi bazlı mühendislik reçine sistemlerinde Türkiye’nin lider tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik reçine sistemleri, alanında uzman ve deneyimli ekip, stoklu ürün yönetimi, hızlı lojistik süreçleri, odaklanmış proje yönetimleri EPOKS’ un marka değerini oluşturan unsurlardır.

Müşterileri ile dürüstlük ve güvene dayalı iş birliği sağlarken odak noktası ise yüksek kalitedir. Bu anlayış ile EPOKS yüksek performanslı mühendislik reçine sistemleri sağlayan tedarikçi olma görevini bir adım öne taşıyarak müşterilerinin üretim süreçlerinde sonuç odaklı proje yönetimi sunan bir iş ortağı olma görevini üstlenir.

Türkiye’nin lider şirketlerinin iş ortağı ve ülkemize değer katan projelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız, müşterilerimiz ile dürüstlük ve güvene bağlı iletişim kurmaktır. Sağladığımız ürün ve hizmetlerde odak noktamız ise yüksek kalitedir. Bu sayede alanında dünya lideri olan şirketlerin, laboratuvar testlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmış yüksek performanslı poliüretan, epoksi ve mühendislik reçine sistemlerini sunmaktayız.

Enerji ve tecrübemizin tamamını birbirinden farklı sektörlere profesyonel hizmet sunmak için kullanıyoruz. Müşterimizin projelerine, onların ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümler sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik reçinelerimiz, hızlı nakliye süreçlerimiz, devamlı stoklu ve odaklanmış proje yönetimiz EPOKS’un çalışma prensibini yansıtmaktadır. Bu iş politikamız, EPOKS markasını yüksek performanslı mühendislik reçine sistemlerinden çok daha fazlasını ifade eder hale getirmiştir. Sadece bir tedarikçi değil, aynı zamanda müşterilerimize üretim süreçlerinde sonuç odaklı proje yönetimi sunuyoruz. Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. Ekibimiz, tüm ürünlerimizin teknik bilgilerine hakim olmakla beraber; farklı sektörlerin imalat süreçlerini de takip ediyor, öğreniyor ve gerektiğinde müşterilerimizle birlikte geliştiriyoruz.

Kurulduğumuz yıldan bu yana, iş ağımızın kıymetli parçaları olan çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimize başarılı projelerinden dolayı teşekkür ederiz. Türkiye’nin lider şirketlerinin iş ortağı, ülkemize değer katan yerli ve milli projelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımla,
Volkan Çelik – EPOKS, Kurucu Ortak

Yüksek Performanslı Mühendislik Reçineleri

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde odak noktamız yüksek kalitedir. Bu sayede alanında dünya lideri olan şirketlerin, laboratuvar testlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmış yüksek performanslı fotopolimer, poliüretan, epoksi ve mühendislik reçine sistemlerini sunmaktayız.