EPOKS Kimyevi Ürünler | EPOKS Kimyevi Ürünler
title icon
Ebalta ve Synthene Türkiye Distribütörü

EPOKS Kimyevi Ürünler

Müşterilerimizin kapsamlı çözüm stratejilerimizden azami yarar sağlaması. İşte bu tüm düşüncelerimizi ve eylemlerimizi belirleyen bir hedeftir.

Enerjimizin ve becerimizin tamamını en yüksek seviyede ürünler ve hizmetler oluşturmak için seferber etmekteyiz.

Her bir müşterimizin özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış, kullanıcı dostu çözümlerimiz tüm pazarlarda standardımız haline gelmiştir.

Performans prensibi kaliteli ürünler, rakipsiz servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bizim performanstan anladığımız budur. Bu sayede yıllar boyunca dünyanın en iyi ve öncü şirketlerinin ürün tedariğini yapmaktayız.

Yenilikçi malzemeler, modern ve yüksek verimliliğe sahip ürünlerimiz ile kompozit ve hızlı prototip çalışmalarının (Vakum Döküm ve RIM) geleceğine şekil vermekteyiz. Kararlılık ve hızlı sevk süreçlerimiz ile Türkiye’nin dört köşesinde.

Çok uzun yıl boyunca EPOKS adı, yüksek performanslı ürünlerden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimizin her birisinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli düğüm noktalarının tamamı hızlı ve doğrudan yanıtlar vermek üzere sıkı şekilde birbirine bağlanmıştır.

Tecrübe… Bu, EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Kurucumuz Ali Kayalar müşterilerin ihtiyaçlarına ayrıntılarıyla vâkıf olunmasını bir ilke haline getirmişlerdir.

Uzmanlaşmış ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor ve müşterilerimiz ile geliştiriyoruz. Bu uzmanlık ileriye aktarılmış ve her bir yeni projede mükemmeliyetin daha üst aşamalarına ulaşılmıştır. Sorun her ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru hammadde ile doğru çözümü bulacaktır. Biz buna katma değerli performans diyoruz.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

 

Sektörde 20 yıllı aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler ürün tedariği yapıyoruz.

EPOKS Kimyevi Ürünler San. Tic. ve Ltd. Şti, 2008 yılında kurularak, konusunda uzman teknik ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yüksek kalitede hammadde tedariği yapmaktayız. Uygulama ve teknik konularda da deneyim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize destek vererek, çok uzun yıllar Huntsman, Araldite, Smoot-On, ACC Silicone, Necumer (Necuron) gibi markaların satışını gerçekleştirdik.

EPOKS olarak, sektörde 20 yıllı aşkın süredir, tecrübesi, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupanın, ürünleri ile dünyanın lider konumunda olan Synthene, Ebalta ve Acrystal şirketlerinin ürünleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektöre, Poliüretan Reçineler, Epoksi Reçineler, Poliüretan Blok Malzemeler, Jelkotlar (Gel Coats), Silikonlar, Prototip, RIM ve Vakum Döküm Sistemleri, Hızlı Döküm Reçineleri farklı sektörlerde Kalıp ve Model konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her noktasına ürün tedarik sağlıyoruz. Kendi sektörlerinde Türkiye lideri olan dev şirketlerin, AR-GE ve ürün geliştirme aşamalarında profesyonel çözüm ortağı olarak yer alır.

background image
title icon
Üretim ve Tanıtım Videosu

Ebalta

ebalta Kunststoff GmbH, sizlere %100 ürün kalitesi sorumluluğu sunmak için üretim, depolama ve teknik ekibimize sürekli yatırım yapıyor. İddiamız, size sektörde pazar avantajı sağlamak. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile ihtiyaçlarınız için uygun çözümler sunuyoruz. Tarihi kent, Rothenburg o da Tauber bulunan 22.000 metrekareden fazla üretim tesisimizin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

signature
Volkan Çelik
EPOKS Kimyevi Ürünler

25+ yıllık epoks deneyim ve tecrübemiz ile

Deneyim ve tecrübemizi Ebalta ve Synthene ürünlerini ile birleştirerek, tüm projelerinizde sizinle beraber aynı yolda olmak ve çözümlerinizi şekillendirmek istiyoruz.