+90 212 474 87 48

ebalta Kunststoff GmbH

ebalta Kunststoff GmbH 40 yılı aşkın bir süredir, kalıp, modelleme, prototip ve orta seri parça üretimi için
işlenebilir blok malzeme, poliüretan ve epoksi döküm reçinelerinin lider üreticisidir.

ebalta Kunststoff GmbH

ebalta Kunststoff GmbH 40 yılı aşkın bir süredir, kalıp, modelleme, prototip ve orta seri parça üretimi için işlenebilir blok malzeme, poliüretan ve epoksi döküm reçinelerinin lider üreticisidir. ebalta, sağladığı yüksek performanslı mühendislik sistemleri haricinde, kalıp ve parça üretimi konusunda da hizmet vermektedir. ebalta’nın yüksek performanslı mühendislik çözümleri, otomotiv, savunma sanayi, havacılık, döküm endüstrisi, beyaz eşya, demiryolu, medikal vb. sektörlerde dünya çapında başarılara imza atmıştır.

Ebalta şirketi, şirket kurulduğundan beri Rothenburg ob der Tauber’de bulunuyor. Dünya çapındaki satışları ile lider bir üretici olmanın dışında, ekolojik ayak izini mümkün olduğunca küçük tutmak için, çevre dostu plastikler ve yenilenebilir hammaddelerin oranı sürekli olarak artırılmakta ve standartlaştırılmaktadır. Sürdürülebilir plastik çözümler, konumumuzdan dünya çapında hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Almanya’nın ortasında, Avrupa’nın ortasında. ebalta, yüksek performanslı epoksi ve poliüretan reçinelerden daha fazlasını temsil eder. Kendimizi sürdürülebilir plastik çözümün yetkin ortağı olarak görüyoruz. Bunu kendimize misyon edindik. Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

ebalta Kunststoff GmbH

Almanya’nın Nürnberg şehrinde bulunan, yüksek teknolojiler ile donatılmış ve karbon nört sertifikalıdır. Üstün Alman teknoloji ile geliştirilen yüksek performans mühendislik reçine sistemlerimizi %100 kaliteyi sorumlu bir şekilde sunmak için üretim tesislerine sürekli yatırım yapıyoruz.

signature
Volkan Çelik
EPOKS, Kurucu Ortak