+90 212 474 87 48

MANZA Teknoloji Danışmanlık A.Ş.

MANZA, Blockchain, Web 3.0 ve NFT gibi yaratıcı ekosistemi dijital ekonomiye dönüştüren ve
yeni nesil teknoloji çözümleri sunan uygulama ve danışmanlık şirketidir.

Yeni Nesil Yaratıcı Ekosistemi

MANZA.io bambaşka bir yöne doğru şekillenen dijital dünya ile fiziksel dünyanın sanat, kültür, yaratıcılık, eğlence, tasarım, oyun, spor gibi kategorilerin altındaki dijital varlıkları anlaşılır, kolay ulaşılabilir ve en önemlisi güvenli olarak bir araya getiren ve aracı olmadan direk olarak meraklılarına sunan yaratıcı ekonomiye katkıda bulunma hedefi ile yola çıkmış yeni nesil bir yaratıcı ekosistemdir. MANZA.io diğer yeni nesil platformlardan farklı olarak sistemindeki sanatçıları ve NFT üreticilerinin yarattıkları dijital varlıkları bir küratör ekibinin yönlendirmesi ile ekosistemine dahil eder. Hem sanatçıların ve eserlerinin değerlerini korurken hem de meraklıları ve koleksiyonerler nezdinde güçlü ve ileriye dönük sağlam bir altyapı kurar.

Ekosistemimiz; sanatçılar, NFT üreticileri, NFT koleksiyonerleri, markalar ve tüm bunların meraklıları için etkileşimli ve güvenli bir altyapı sağlar. MANZA.io sadece danışman küratörlerin onayından geçmiş Doğrulanmış NFT Yaratıcıları ve sanatçılarının özel dijital varlıklarını yayınlar. Kripto cüzdanlarındaki olası güvenlik ihlallerine karşı MANZA.io çok faktörlü koruma sağlar, böylece NFT’ler MANZA.io üzerinde güvenlidir.MANZA.io aynı zamanda markalar, ünlü isimler ve her türlü ajans ile de uzun vadeli ilişkiler kurar ve onların da Multiverse’de güçlü ve güvenilir bir şekilde var olması ve temsili ile ilgili projeler ve stratejiler geliştirir. MANZA.io sanatçıları, NFT üreticilerini, koleksiyonerleri, meraklılarını ve iş ortaklarını sadece online mecralarda değil hibrid olarak da çeşitli deneyimlerle bir araya getirecek bir topluluk oluşturma hedefi ile de yola çıkmıştır.

Bu bağlamda manza.io topluluk üyeleri; paha biçilmez deneyimlere, etkinliklere, ürünlere, hizmetlere ve fırsatlara özel erişim de dahil olmak üzere sayısız avantajlardan yararlanır. MANZA.io bu ekosistem ve geleceğin çok evrenli Multiverse’ünde güvenli ve güçlü bir şekilde yer almak isteyen sanatçı, NFT üreticisi, koleksiyoner, marka, ajans ve meraklıları bu topluluğunun bir parçası olmaya davet eder.

Team Image
Elif Dağdeviren

Yönetim Kurulu Başkanı

Team Image
Ahmet Hakan Özgür

Yönetim Kurulu Üyesi

Team Image
Murat Canbaz

Yönetim Kurulu Üyesi

Team Image
Volkan Çelik

Yönetim Kurulu Üyesi

26+ yıllık deneyimi ve tecrübe...

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde odak noktamız yüksek kalitedir. Bu sayede alanında dünya lideri olan şirketlerin, laboratuvar testlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmış yüksek performanslı poliüretan, epoksi ve mühendislik reçine sistemlerini sunmaktayız.