(+90) 212 474 87 48

Sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, dünya lideri olan şirketlerin, yüksek performanslı mühendislik hammaddelerini tedarik ediyoruz.

EPOKS, 2008 yılında kurularak, konusunda uzman teknik ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yüksek performanslı poliüretan ve epoksi reçinelerinin tedariği yapmaktayız. Sektörde 20 yılı aşkın deneyimimiz, tecrübemiz ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürünleri ile dünyada lider konumunda olan Ebalta, Synthene ve Alwa şirketlerinin Poliüretan ve Epoksi Reçine Sistemleri’nin, Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Orta doğu ülkelerinin distribütörüyüz.

Laboratuvar testleri tamamlanmış mühendislik reçinelerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları gibi birbirinden farklı sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından Prototip, Az Sayılı Seri, Kalıp, Model ve Maket üretimi gibi çok farklı amaçlı kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından prototip, kalıp ve model üretimi gibi çok farklı amaçlı kullanılmaktadır. Teknik hammadde tedariği yaptığımız sektörlerde, müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, daima kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı iletişim yaratmak, müşterilerimize, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmak için varız.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Enerji ve tecrübemizin tamamını birinden farklı sektörlere yüksek performanslı reçineler ve kaliteli hizmet sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik hammaddeler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyada lider ve konusunda en iyi olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz. Bu sayede tüm projeler için en kaliteli hammadde çözümleri sunuyoruz.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı mühendislik reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun, her zaman kaliteli hammaddeler ile doğru çözümü buluyoruz.

background image
title icon
ALWA

Tanıtım Filmi

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip poliüretan ve epoksi reçine üreticisi ALWA'nın Almanya Gronau şehrinde bulunan, üretim tesisini merak ediyorsanız, kurumsal videosuna bir göz atın!

signature
Volkan Çelik
EPOKS Kimyevi Ürünler

20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile...

Sektörde 20 yılı aşkın deneyimimiz, tecrübemiz ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürünleri ile dünyada lider konumunda olan Ebalta, Synthene ve Alwa şirketlerinin poliüretan ve epoksi reçine sistemlerini sizlere sunuyoruz.