Huntsman – Araldite Ürünleri

Home / Huntsman Ürünleri / Huntsman – Araldite Ürünleri

Hunstman dünyanın en büyük kimya şirketlerinden biri ve özel kimyasal maddeler üretiminde önde gelen uzman bir kuruluştur. Dünya çapında 75 ayrı kuruluşu ile Huntsman, Uzay ve Havacılık, Otomotiv, Yüzey Kaplayıcılar, İnşaat ve Genel İmalat Sanayii gibi pekçak alanda ihtiyaca özel çözümler sunmaktadır.

Epoksi teknolojisinde liderlik!

Huntsman’ın, “Materials and Effects” bölümü, geniş ürün yelpazesindeki ileri teknoloji ürünü epoksi reçineler,  sertleştiriciler ve tamamen formüle edilmiş kullanıma hazır epoksi malzemelerin geliştirilmesi ve üretiminde liderdir. Dünya çapında 90’dan fazla ülkedeki 9000’den fazla müşterisi ile Huntsman Advanced Materials, teknolojik mükemmellik alanında öncü bir kuruluş olarak köklü ve rakipsiz bir üne sahiptir.

60 yıllık deneyim!

Araldite® yapıştırıcıları, yüksek performanslı epoksi malzemeler konusunda güvenilir bir marka olarak 60 yıldan fazla bir geçmişe sahiptir. Kullanıcılar en zor uygulamalarda bile bu ürünlerin gücü, dayanıklılığı ve güvenilirliğinden emin olabilirler. Bu büyük tecrübeye dayanarak – ve doğal taş işleme endüstrisinin özel ihtiyaçlarına odaklanarak – Huntsman, Araldite® Stone serisi epoksi malzemeleri geliştirmiştir.

Yarının ihtiyaçlarını tahmin etmek

Araldite® Stone yenilikçilik sürecinin bir parçası olarak, sürekli olarak bugünün gereksinimlerini karşılayacak, yarının müşteri ihtiyaçlarını tahmin edecek ve gittikçe daha sıkılaşan Çevre, Sağlık ve Güvenlik (EHS) düzenlemelerine uyacak, yenilikçi kimyasal ve teknolojileri araştırıyoruz.