Üsküp Caddesi, 1262. Sokak No:6/A Güneşli, İstanbul
(+90) 212 474 87 48

1958 yılından kurulan Synthene, çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Kimya mühendisi V. Sehnal tarafından kurulan Synthene, çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir. Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir.

Synthene, her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Silikon kalıplama, hızlı prototipleme ve az sayılı teknik parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, Kendinden Sönme Özellikli (UL94, V5, FAR25), UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli, şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu vakum döküm poliüretan reçineler sunmaktadır.

Synthene’in uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için burada. Deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti eder.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Synthene, yüksek performanslı ve teknik özellikleri sahip, şeffaf, UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip vakumlu döküm poliüretan reçineler üretir. Özellikle PRC 1819, Türkiye’de Otomotiv, Savunma Sanayi, Endüstriyel Parçalar, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri alanlarında en çok tercih edilen şeffaf reçinedir.

Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, Silikon Kalıplama, Hızlı Prototipleme ve Az Sayılı Teknik Parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri ve UV Dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli (renklendirilebilir), şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu vakumlu döküm poliüretan reçineler sunmaktadır. Synthene ürünleri Türkiye’de en çok tercih edilen silikon kalıplama, hızlı prototipleme için vakumlu döküm poliüretan reçineleridir.

Synthene PRF100 dünyada ilk ve hala tek olma özelliğine sahip, silikon kalıplama, hızlı prototipleme için üretilmiş Şeffaf Gıda Uyumlu vakumlu döküm poliüretan reçinesidir. Özellikle Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Endüstriyel Tasarımla, ve Medikal Sektörü alanlarda parça üretimi için çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

62 yıllık Synthene deneyimi ve tecrübesi

1958 yılından kurulan Synthene, endüstri için sentetik hammadde formüle etmiş Avrupa’danın ilk şirketlerden biri olarak dünyada lider silikon kalıplama ve hızlı prototipleme için vakumlu döküm poliüretan reçineler üreticisi olmuştur.