(+90) 212 474 87 48

Sektörde 46 yıllık deneyim ve tecrübemizi, Türkiye’de EPOKS Kimyevi Ürünler ile birleştirdik.

ebalta Kunststoff GmbH, 46 yılı aşkın süredir Kalıp, Modelleme, Tasarım Modeli, Master Model, Dökümhane Kalıbı, Kompozitler, Hızlı Prototipleme için RIM Kalıplama için Poliüretan ve Epoksi Reçinelerinin lider üreticisi olmuştur. Yüksek teknoloji ile döşenmiş merkezi ve araştırma laboratuvarı, 20.000 metrekare kapalı alanımız ve dünya çapında 30’a yakın distribütörümüz ile ürün tedariği için hazırız.

Üstün Alman teknoloji ile geliştirilen yüksek performans mühendislik reçine sistemleri arasında; İşlenebilir Poliüretan ve Epoksi Blok Malzemeler, Esnek, Sert, Dolgulu ve Dolgusuz Poliüretan Döküm Reçineleri, Epoksi Döküm Reçineleri, Jelkotlar, Laminasyon, Kalıp ve Model Macunları, RIM Kalıplama Reçineleri, Kalıp Ayırıcılar ve Dolgu Tozları bulunmaktadır.

Yüksek performanslı mühendislik reçinelerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları gibi birbirinden farklı sektör, alan ve projeleriniz için çözümler sunar.

Almanya Rothenburg ob der Tauber’deki merkezi ve Türkiye distribütörü EPOKS Kimyevi Ürünler tüm projelerinize destek vermek için hazır.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Enerji ve tecrübemizin tamamını birinden farklı sektörlere yüksek performanslı reçineler ve kaliteli hizmet sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik hammaddeler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyada lider ve konusunda en iyi olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz. Bu sayede tüm projeler için en kaliteli hammadde çözümleri sunuyoruz.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı mühendislik reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun, her zaman kaliteli hammaddeler ile doğru çözümü buluyoruz.

background image
title icon
ebalta Kunststoff GmbH

Kurumsal Tanıtım Filmi

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip poliüretan ve epoksi reçine üreticisi Ebalta'nın Almanya Nürnberg şehrinde bulunan, 22000 metrekare üretim tesisini merak ediyorsanız, kurumsal videosuna bir göz atın!

signature
Volkan Çelik
EPOKS Kimyevi Ürünler

46 yıllık Ebalta deneyimi ve tecrübesi

18 Şubat 1974'te Almanya'nın Rothenburg ob der Tauber bölgesinde kurulan ebalta, şu an 22000 metrekareden fazla üretim tesisi ile kompozit, prototip, kalıp ve modelleme alanlarında dünya lideri poliüretan ve epoksi bazlı hammadde üreticisidir.