Epoks

EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER
Home / Epoks

EPOKS Kimyevi Ürünler, 2008 yılında kurulmuş, konusunda uzman teknik personeli ve geniş ürün yelpazesi ile uygulama ve teknik konularda da müşterilerine destek vermektedir. EPOKS Kimyevi Ürünler, sektörde yaklaşık 20 yıllık bir tecrübenin, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her noktasına satış yapan EPOKS Kimyevi Ürünler, uygulama ve teknik aşamalarda da müşterilerine yüksek hizmet kalitesi sunmaktadır. Tüm sektörlere yönelik, teknoloji ve gelişen yeniliklere ayak uyduran EPOKS Kimyevi Ürünler, çözümlerinize uygun ürünlerin de tedarik aşamasında müşterilerine ürün ve hizmet desteği sunmaktadır.

EPOKS Kimyevi Ürünler bugüne kadar Huntsman – Araldite, Smooth-On, ACC, Chavant, Necumer gibi ürünlerinin yetkili satış temsilciliğini yapmıştır. EPOKS, 2015 tarihinden bu yana dünyada konusunda lider Ebalta, Synthene ve Acyrstal Türkiye Distribütörü olarak, bu markalara ait olan tüm ürünlerin Türkiye ve Orta Doğu temsilcisi olarak ürün satışını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda döküm sanayi için çok uygun, yüksek kaliteli model ve kalıp üreticileri için plastik karakter ve harfler EPOKS markası altında satışını gerçekleştirmektedir.

VİSYON

Vizyonumuz; sektörde farklılıklar yaratan ürün ve dünya markaları ile Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde kalıcı üstünlükler sağlamak.

MİSYON

Misyonumuz; rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” müşterilerine değer yaratacak şekilde yönetmek.

FELSEFE

Felsefemiz; başarı = Müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle ürün ve teknik üretim konusunda yüksek kalite standartlarını hedefleriz.

KENDİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Tüm iş süreçlerimiz, iletişim ve ilişkilerimizde doğruluk, dürüstlük ve güven öncelikli değerlerimizdir. Tüm müşterilerimiz ile yarattığımız iş ortaklıklarımız ile doğruluk, dürüstlük ve güven ilişkilerimizi bozmadan hareket ederiz.

MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Ürünlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

RAKİPLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Rakiplerimiz ile etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.