SYNTHENE

1958 YILINDAN BERİ BAŞARILARINIZI FORMÜLE EDER.

Kimya mühendisi Bay V. Sehnal tarafından kurulmuş olan Synthene endüstri için sentetik malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Kimya mühendisi Bay V. Sehnal tarafından kurulmuş olan Synthene endüstri için sentetik malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir. Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir.

Synthene her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Prototip ve Az Sayılı Teknik Parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, Kendinden Sönme Özellikli (UL94, V5, FAR25), UV Dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli ve şeffaf vakum döküm poliüretan reçineler sunmaktadır.

Synthene’in uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için burada. Deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti ederiz.