ebalta Türkiye

Home / Distribütörlükler  / ebalta Türkiye

EPOKS Kimyevi Ürünleri‘nin Türkiye distribütörü olduğu ebalta takım reçinelerinden yapılan kalıplar sayısız avantaj sunmaktadır. Plastik kalıpların kullanıldığı üretim işlemine bağlı olarak, maliyet tasarrufu için büyük potansiyel söz konusudur. Kalıp gereksinimleri ne olursa olsun, plastik ile optimal bir fiyat, performans oranına daima ulaşacaksınız ve elbette ki sonuç en yüksek kalite de olacak. Bir çok uygulama ve özellikle oldukça kompleks geomentrilere sahip olan takım reçineleri, üretimin ekonomik olarak gerçekleştirilmesi için tek seçenektir.

ebalta Türkiye olarak sağladığımız takım reçinelerinin hızlı bulunabilirliği sayesinde, söz konusu kalıplar projenin toplam süresinde gözle görülür bir düşüş sağlanmaktadır. Örneğin; işleme de bağlı olarak, çelik kalıpların %30′una kadar düşürülmesi mümkündür. Çoğu zaman kullanılan malzeme en yüksek maliyet faktörü olmaktadır. Düşük spesifik ağırlığı sayesinde plastik kullanımı yeterli güçle maliyetteki belirgin azalmaya katkı sağlayabilmektedir. Özellikle büyük kalıplarda malzeme kullanımı %50 ‘ye kadar düşürülebilmektedir.

Geometrilerin artan kompleksliği, EPOKS Kimyevi Ürünleri‘nin Türkiye distribütörü olduğu ebalta takım reçineleri ile metallere oranla çok daha kolay uygulamaya konabilmektedir. Büyük bükülmüş açık kalıplı yüzeyler elde etmenin tek yolu budur.

ebalta Kunststoff GmbH

ebalta, 1974 yılından bu yana dünya çapında kalıp ve modelci reçineleri üretim ve tedariğinde uzmanlaşmıştır. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş yüksek kaliteli model malzeme yelpazesinde; poliüretan, epoksi ve silikon reçine sistemleri, sertleştiriciler, kalıp ayırıcılar ile blok malzeme opsiyonları bulunmaktadır. ebalta ürünleri gemicilik, hava endüstrisi, vitrifiye, döküm, otomotiv, savunma sanayi ve benzeri birçok endüstride prototip, model ve kalıp üretimi, sıhhi tesisat teksir kalıp imalatı gibi bir çok yaygın kullanım imkanı sunmaktadır.

Vizyon ve Felsefe

Müşterilerimizin kapsamlı çözüm stratejilerimizden azami yarar sağlaması. İşte bu tüm düşüncelerimizi ve eylemlerimizi belirleyen bir hedeftir. Enerjimizin ve becerimizin tamamını en yüksek seviyede ürünler ve hizmetler oluşturmak için seferber etmekteyiz. Her bir müşterimizin özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış, kullanıcı dostu çözümlerimiz tüm pazarlarda standardımız haline gelmiştir.

 Uzmanlık ve Gelenek

Tecrübe… Bu, ebalta’nın 1974’teki kuruluşundan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan insanlar kadar değerli görüyoruz. Kurucularımız müşterilerin ihtiyaçlarına ayrıntılarıyla vâkıf olunmasını bir ilke haline getirmişlerdir. Uzmanlaşmış malzemeleri ve imalat süreçlerini kapsamlı müzakereler sonucunda oluşturmuşlardır. Bu uzmanlık ileriye aktarılmış ve her bir yeni projede mükemmeliyetin daha üst aşamalarına ulaşılmıştır. Sorun her ne olursa olsun ebalta her zaman doğru çözümü bulacaktır. Biz buna katma değerli performans diyoruz.

Performans ve Kalite

Performans prensibi kaliteli ürünler, rakipsiz servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bizim performanstan anladığımız budur. Bu sayede yıllar boyunca ebalta döküm aletleri, kalıplar, gereçler ve tasarım modelleri alanında öncü üretici konumuna gelmiştir. Yenilikçi malzemelerimizle ve modern, yüksek verimliliğe sahip tasarım süreçlerimizle kompozitlerin ve hızlı prototip çalışmalarının/RIM geleceğine şekil vermekteyiz. Geniş çaplı ağımızla. Kararlılık ve üstün ustalık bilgimizle. Türkiye’nin dört köşesinde.

Başarı ve Tutku

Son 35 yıl boyunca Ebalta adı yalnızca yüksek performanslı işleme reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimizin her birisinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli düğüm noktalarının tamamı hızlı ve doğrudan yanıtlar vermek üzere sıkı şekilde birbirine bağlanmıştır.